Тиждень краєзнавства

Черкаський  політехнічний технікум вже довгий час співпрацює з Обласною юнацькою бібліотекою ім. В. Симоненка. Студенти нашого навчального закладу часті гості на тематичних виховних годинах, зустрічах з цікавими людьми, що проводяться в  бібліотеці. Так, з 22 вересня 2014 року стартував тиждень краєзнавства «Я починаюсь з отчої землі» (приурочений 60-річчю утворення Черкаської області). 26 вересня студенти І-го курсу мали змогу відвідати виставку-презентацію нових краєзнавчих книг «Від вересня  - до вересня». Першокурсники отримали можливість поглибити свої знання з історії та культури рідного краю, ознайомитися з книгами про Черкащину, познайомитись з творчими молодими людьми. Сподіваємось, що далі на нас чекає ще багато цікавих зустрічей, які запланувала юнацька бібліотека для наших студентів.

Прес-служба ЧПТ