Шануймо ветеранів!

2 жовтня в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбулася зустріч студентів електротехнічного відділення з ветеранами енергетики Черкащини. Захід був організований за ініціативи ПАТ «Черкасиобленерго» і завідувача електротехнічного відділення ЧПТ – Журавля М.М. та заступника директора з виховної роботи – Сердюка С.Г. І це невипадково, адже Черкащина відзначає 100-ту річницю з дня заснування енергетики Черкащини.

Ветерани енергетики розказали студентам, як важко доводилось піднімати цю галузь в ті роки, і яких вершин досягла вона сьогодні. Один із присутніх, Грекало Д.П., автор книги про історію енергетики Черкащини, сказав дуже цікаву річ: «Черкаські мережі – це основні судини країни».

Багато говорили про важливість такої нелегкої професії. Але, за словами одного із гостей, «вона зачаровує, несе світло». Без поняття «енергія» не можна описати сучасний світ. Однак, на думку ветеранів, спеціалісти цієї галузі мають бути добре підготовлені як в теоретичному, так і в практичному плані. У їхній праці помилки недопустимі, оскільки ціною може стати життя.

Наприкінці зустрічі  спільно з прес-серетарем ПАТ «Черкасиобленерго»  Гоік В.І. та директором музею Кушнір А.А. було прийняте рішення продовжувати вивчати історію енергетики Черкащини, а також створити окрему експозицію, присвячену цій галузі нашого регіону, в  Черкаському обласному краєзнавчому музеї. Для реалізації задуманого ветерани енергетики подарували свої книги, представники ПАТ «Черкасиобленерго»  символічно презентували цеглину, з якої починався розвиток енергетичної галузі Черкащини, Черкаський політехнічний технікум – «Літопис ЧПТ», адже з вуст усіх присутніх ветеранів звучали слова подяки за освіту, яку вони отримали в стінах саме нашого навчального закладу.

Прес-служба ЧПТ