День працівників освіти у ЧПТ

3 жовтня 2014 року Черкаський політехнічний технікум відзначив День працівників освіти. Студенти підготували святковий концерт для своїх викладачів: танці, пісні, поезії, гуморески, і навіть, вручення «Учительського Оскару». До цього дня вийшов святковий номер газети «Політехнік – інформ». Та святкування продовжилось і 4 жовтня: за сприяння адміністрації технікуму та профспілкового комітету було організовано подорож до селища міського типу Буки для працівників навчального закладу.

Селище розташоване на скелястих берегах річки Гірський Тікич, за 20 км  від районного центру — смт Маньківка. Мальовничий Буцький каньйон з крутими схилами — заввишки понад 25 метрів і водоспадом «Вир» надзвичайно вразили нас, черкащан. Дехто і не підозрював, що така нерукотворна краса знаходиться так близько.Територія, на якій розташовані сучасні Буки, була заселена давно. Про це свідчать виявлені тут залишки поселень ще трипільської та черняхівської культур.

Провести вихідні серед такої природи, послухати легенди про цю місцину з вуст Колінько І.В., яка, як виявилось, родом звідти; з’їсти козацької каші, що так старанно готували колеги-чоловіки Бузиновський С.М. та Харченко М.Я. та послухати українських народних пісень з вуст Сахно Л.О. та Трембовецької Т.В. – що, якщо не це, може бути кращим святом року?

До Дня працівників освіти

Екскурсія до Буцького каньйону

Прес-служба ЧПТ