КВК до Дня Студента

Листопад – місяць багатий на різні визначні дати та святкові події: День української писемності та мови, Міжнародний день студента, Всеукраїнський день студентського самоврядування, Міжнародний день відмови від тютюнопаління та ін. Тому в своїй роботі ми зі студентським самоврядуванням намагались охопити всі ці напрямки.

В листопаді цього року відзначали ще одну подію – 50 років найвеселішій і виключно студентській грі – КВК.

Тому ми зі студентами другого курсу вирішили привітати наш великий колектив з Міжнародним днем студента саме за допомогою фестивальної гри КВК «Від сесії до сесії».

Студентські роки – найщасливіші, найвеселіші, найбезглуздіші, найемоційніші!

Студенти відпочивають тоді, коли всі інші працюють; і працюють тоді, коли всі вже відпочивають. Це основні споживачі ручок і зошитів, гамбургерів і чіпсів, кілобайтів та кілобитів інформації.

Краса і гордість кожної родини, яка з кожним роком забирає у батьків все більше і обходиться їм все дорожче і дорожче.

Їх кількість збільшується під час вступної кампанії, і зменшується після сесії.

Студенти… Вони скрізь – у всіх країнах, на всіх континентах. Подивіться навколо: хтось із нас студент колишній, хтось – теперішній, хтось тимчасовий, а хтось – майбутній.

Студент – це не знання чи професія. Це стан душі людини. І, напевно, один із найчудовіших!

Студенти, які минулого року брали участь у грі КВК до Дня Святого Валентина, з натхненням поставились до пропозиції іще раз продемонструвати власне почуття гумору та створити веселий настрій нашому студентсько-викладацькому колективу. До нас приєднались і нові гравці КВН – переважно студенти другого курсу. Отже, наші команди!

Команда «Даша і електрики»: Даша і електрики

1.Левандовський Владислав (ЕС 22) – капітан

2.Кузькова Даша (ОД 21)

3.Василига Антон (ЕС 22)

4.Ісаєнко Сергій (ЕС 22)

5.Трофіменко Олександр (ЕС 22)

Бондаренко Олександр (ЕС 22) – техн.

Команда «Magic people»: Magic people

1.Потапенко Вадим (ОМ 21) – капітан

2.Здоренко Тетяна (ЕК 21)

3.Шпира Богдан (ЕК 21)

4.Заїчко Юрій (ЕК 21)

5.Сабо Владислав (ОМ 21)

Петров Денис (ПС 21) – техн.

Команда «Звезды твоих очей»: Звезды твоих очей

1.Марченко Інна (ЕК 21) – капітан.

2.Король Владислава (ОД 21)

3.Лопатюк Яна (ЕК 21)

4.Ранюк Дар’я (ЕК 21)

5.Мохуренко Владислав (ЕС 21)

Міненко Богдан (ЕК 21) – техн.

І почалась підготовка… Програма гри складалась з таких етапів:

• Конкурс перший. «ВІЗИТКА».
  • Конкурс другий. Стем «Студентські мініатюри».
  • Домашнє завдання. Відеоконкурс.

Впродовж двох місяців студенти придумували-передумували, писали-переписували, співали, танцювали, грали…тобто перебували в стані постійного творчого пошуку. Особливо хочеться відзначити, що наші КВН-щики відповідально і наполегливо працювали над поставленою метою практично щодня. І, як звичайні студенти, найбільше працювали та репетирували в останні тижні перед грою, залишаючись після занять допізна щодня.

Але таке напруження було варте результату!

Було дуже приємно бачити абсолютну наповненість нашої актової зали: не було жодного вільного місця. Вболівальники підтримували команди бурхливими аплодисментами, щирими посмішками та навіть сльозами від сміху! І справді, чого тільки був вартий несподіваний вихід в зал «кандуктора» Яни Лопатюк, спілкування з глядачами «Афродіти» Даші Кузькової, веселий безпосередній гумор хлопців-електриків (на чолі з Владом Левандовським), «бабуся» у виконанні Влада Мохуренка, дотепні й влучні жарти дівчат-«зірочок» та артистизм Богдана Шпири і Вадима Потапенка…

Дуже важким (при підготовці), але й найцікавішим виявився відеоконкурс. Команди озвучували на сцені завчасно підготовлений відеоматеріал, стиль та зміст якого дуже різнився у всіх трьох команд. І в цьому конкурсі безперечне лідерство було за «Звездами твоїх очей». Саме відео, автором і режисером якого була Влада Король, викликало найбільший вибух сміху до сліз!

Всі свята в нашому технікумі зазвичай готують студенти. Але під час студентського «професійного» свята на сцені можна було побачити не тільки студентів: викладача економічних дисциплін Глубашенко Ольгу Василівну з піснею «Одна снежинка», Лисенко Олену Олегівну, Іщенко Ольгу Олександрівну з танцювальним привітанням та  Черненка Сергія Миколайовича з піснею «Миг».

Хоча наша гра була фестивальною, тобто не передбачалось визначення переможців, ми вирішили нагороджувати наші команди жартівливими титулами і, звичайно, солодкими призами. З цією метою було обране журі, в яке увійшли представники студентського самоврядування: Підгорна Ольга (4 курс), Мещанінова Анна (2 курс), Котетунов Дмитро (3 курс), Терновий Олександр (3 курс).

Отже, титул «Найширша посмішка» присвоєно команді «Звезди твоих очей»;

«Найкумедніші» - «Даша і електрики»,

«Найвеселіші» - «Magic people».

І в кінці хотілося б сказати, що у вітальному слові директора технікуму серед студентів, яких відзначили з нагоди Міжнародного дня студента, прозвучали прізвища майже всіх учасників КВК!  Приєднуйтесь до активних, небайдужих, творчих, успішних, розумних, веселих і кмітливих!