За здоровий спосіб життя

24 листопада в ЧПТ під керівництвом Заболотної М.О. відбувся захід «За здоровий спосіб життя». До акції долучилася Рада студентського самоврядування. Одне з важливих завдань навчальних закладів – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорових студентів. За дослідженнями науковців стан здоров’я людини залежить на 20% від спадковості, на 10% від рівня розвитку медицини, на 20% від стану довкілля, на 50% від способу життя. Зрозуміло, що для того, аби бути здоровим, потрібно докласти певних зусиль і не набувати шкідливих звичок. Якщо  із якихось причин вони вже є, то треба ужити всіх заходів, аби їх позбутися. Наркотики, алкоголь, нікотин та інші наркотичні речовини шкодять всьому організму людини. Вони несуть у собі суспільну і валеологічну небезпеку (деградація особистості, хронічні захворювання, смерть). Тому так важливо покласти край шкідливим звичкам прямо зараз. На заході були представлені доповіді студентів, що консультувалися з викладачами різних дисциплін. Так, Лупина Артем (РА 3-1) виступив з промовою "Правові засади боротьби з тютюнопалінням" (консультував викладач правознавства Дученко Ю.М.), Іванченко Денис (ЕС 1-1) розказав про хімічний склад тютюну (консультувала викладач хімії Соловйова Н.В.), Дмитренко Інна (ОД 3-1) -  про біологічний вплив тютюну на організм (консультувала викладач біології - Заболотна М.О.). Цікавою для студентів була інформація про результати анонімного анкетування щодо паління в нашому технікумі, що підготували учасниці "Психологічного гуртка" (Нечаєнко С., Стецун А. (ЕК 2-1), керівник Заболотна М.О.). Голова студентського самоврядування Будник Микола запропонував варіанти виходу із залежності, проголосовши промову "Як кинути палити". За комп'ютерне забезпечення відповідав Висоцький Владислав. А з 27 листопада стартує конкурс плакатів "За здоровий спосіб життя" (відповідальні Заболотна М.О., Соловйова Н.В.).

Прес-служба ЧПТ