Основні події життя технікуму в березні 2014 року

• 5 березня 2014 року в залі відпочинку технікуму проведено спільний захід Ради студентського самоврядування та ГО «Комітет багатодітних матерів, дітей-інвалідів та дітей-сиріт Черкаського району» з нагоди Міжнародного жіночого Дня 8 Березня.
  • Також цього дня проведено загальне засідання груп аналізу навчально-виховного процесу відділень технікуму.
  • 7 березня в актовій залі проведено святковий концерт для прекрасної половини технікуму.
  • Проведено презентацію спеціальностей відділення економіки і програмування (12 березня). Організувала захід голова циклової комісії – Глубашенко О.В.
  • Викладачем української мови та літератури Соломахою Т.А. спільно з членами гуртка «Рідна мова» проведено позаурочний виховний захід «Є у Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка нема» (13 березня).
  • Наставниками академічних груп організовано екскурсії студентів технікуму до обласної юнацької бібліотеки імені В. Симоненка та обласної наукової бібліотеки імені Т.Г. Шевченка.
  • Заступником директора з виховної роботи проведено збори представників студентського самоврядування технікуму.
  • 24 березня розпочався фестиваль-конкурс студентських талантів «Шевченко. Черкащина. Україна» серед студентів ІІ курсів.
  • Проведено першість технікуму з волейболу серед збірних команд відділень.
  • Викладачами циклової комісії філологічних дисциплін 31 березня організовано похід до Черкаського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка на перегляд вистави «Дума про братів неазовських» (Ліна Костенко), виручені кошти від якої (більше 100 квитків) будуть направлені на допомогу сім’ям «Небесної сотні».