Склад циклової комісії соціальних та економічних дисциплін

Висоцький Сергій Петрович – голова циклової комісії, викладач першої категорії. Викладає дисципліни: Оціночна діяльність, Основи землеустрою та оцінка земельних ділянок, Ринок машин та обладнання, Ринок колісних транспортних засобів.

Глубашенко Ольга Василівна –  викладач вищої категорії. Освіта:  Чернівецький державний університет, Черкаський державний технологічний університет. Викладає дисципліни: НП зі вступу до фаху та бухгалтерського обліку, Фінансовий облік, Нагороди: Почесна грамота Головного управління освіти, Подяка міського голови Анатолія Бондаренка.

Тичкова Наталія Борисівна - викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський інститут управління, ""Економіка підприємства" 1999р.; Черкаський державний технологічний університет, "Управління проектами" 2008р., "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" 2018р. Викладає дисципліни: Економіка і нормування праці, Фінанси, Гроші і кредит, Економіка підприємства.

Тимків Юлія Євгенівна – викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський державний технологічний університет.  Викладає дисципліни: Методи і моделі оцінювання, Планування та організація діяльності підприємства, Ціноутворення, Економіка підприємства. Нагороди: Почесна грамота Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Зіміна Ольга Віталіївна - викладач вищої категорії. Освіта: Київський національний економічний університет. Кваліфікація спеціаліст вищої категорії, старший викладач. Викладає дисципліни  Економіка, Основи економічної теорії, Нагороди: Почесна грамота Головного управління освіти в Черкаській області.

Тесленко Тетяна Григорівна – викладач вищої категорії. Закінчила Черкаський державний  університет ім. Б. Хмельницького в 2003 р. Кваліфікація за дипломом – історик, викладач історії. Викладає дисципліни: Соціологія, Культурологія.

Остапенко Лілія Іванівна головний бухгалтер коледжу, викладач економічних дисциплін. Освіта: Черкаський державний технологічний університет 2011 року, магістр з економіки і підприємництва. Викладає дисципліни: Фінансовий облік, Податкова система, Економіка підприємства галузі, Ціноутворення.

Новілова Тамара Борисівна – завідувач навчально-методичним кабінетом з вересня 2021 року. Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут, спеціальність "Історія і суспільствознавство" у 1982р.; Черкаський інженерно-технічний інститут, спеціальність "Економіка і право" у 1996р.; Університет Саймона Фрезера, спеціальність "Економічний розвиток громади" у 2005р.; Черкаський державний технологічний університет аспірантура, спеціальність "Соціальна фвілософія" у 2006р. Викладач правових дисциплін. Нагороди: Почесна грамота Управління освіти і науки Черкаської ОДА 2016р. Викладає дисципліни: Основи правознавства, Нормативно-правове регулювання оціночної діяльності, Правове регулювання діяльності підприємства.

Гудима І.П. - викладає дисципліни: Регулювання діяльності підприємства, Основи філософських знань.