Склад циклової комісії соціальних та економічних дисциплін

Калініченко Катерина Сергіївна - голова циклової комісії.

Закінчила Черкаський державний технологічний університет в 2006 році, спеціальність «Економіка підприємства», кваліфікація «магістр з економіки і підприємництва». У 2007 році пройшла курсове навчання - Національна академія державного управління при Президентові України, навчання арбітром Національної служби посередництво та примирення. У 2012 році закінчила ІПК з організації і управління в туристичній галузі в Східноєвропейський університет економіки та менеджменту. У 2016 році закінчила Черкаський державний технологічний університет, аспірантура з відривом від виробництва за спеціальністю 07.00.01. – історія України. Викладає дисципліни: Економіка, Основи підприємництва, менеджменту, маркетингу, Основи управління виробництвом та маркетинг, Бізнес-планування.

Глубашенко Ольга Василівна –  викладач вищої категорії. Освіта:  Чернівецький державний університет, Черкаський державний технологічний університет. Викладає дисципліни: НП зі вступу до фаху та бухгалтерського обліку, Фінансовий облік, Нагороди: Почесна грамота Головного управління освіти, Подяка міського голови Анатолія Бондаренка.

Тичкова Наталія Борисівна - викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський інститут управління, ""Економіка підприємства" 1999р.; Черкаський державний технологічний університет, "Управління проектами" 2008р., "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" 2018р. Викладає дисципліни: Економіка і нормування праці, Фінанси, Гроші і кредит, Економіка підприємства.

Тимків Юлія Євгенівна – викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський державний технологічний університет.  Викладає дисципліни: Методи і моделі оцінювання, Планування та організація діяльності підприємства, Ціноутворення, Економіка підприємства. Нагороди: Почесна грамота Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Висоцький Сергій Петрович – викладач першої категорії. Викладає дисципліни: Оціночна діяльність, Основи землеустрою та оцінка земельних ділянок, Ринок машин та обладнання, Ринок колісних транспортних засобів.

Зіміна Ольга Віталіївна - викладач вищої категорії. Освіта: Київський національний економічний університет. Кваліфікація спеціаліст вищої категорії, старший викладач. Викладає дисципліни  Економіка, Основи економічної теорії, Нагороди: Почесна грамота Головного управління освіти в Черкаській області.

Тесленко Тетяна Григорівна – викладач вищої категорії. Закінчила Черкаський державний  університет ім. Б. Хмельницького в 2003 р. Кваліфікація за дипломом – історик, викладач історії. Викладає дисципліни: Соціологія, Культурологія.