Турнір з баскетболу 2016

    9 лютого в спортивному залі технікуму пройшов сьомий традиційний турнір з баскетболу пам’яті викладача фізичного виховання, тренера з баскетболу Руденка Олега Івановича. На змаганнях були присутні рідні Олега Івановича: мама – Надія Андріївна, батько – Іван Григорович та сестра – Ольга Іванівна.

     У вступному слові директор технікуму, Дмитро Володимирович Галат, нагадав біографію Олега Івановича, зокрема і роки його роботи в ЧПТ.

   В першій півфінальній грі зустрілися команди Черкаського професійного ліцею та Черкаського політехнічного технікуму (ІІ). Команда нашого навчального закладу впевнено перемогла з рахунком 65:38.

     У другому півфіналі перша команда Черкаського політехнічного технікуму виграла у збірної Черкаського вищого професійного училища (56:39).

     У грі за третє місце сильнішою виявилася команда професійного ліцею, яка переграла вище професійне училище з рахунком 45:38.

   А перемогли в наших змаганнях студенти Черкаського політехнічного технікуму (І), які в запеклій боротьбі обіграли другу команду нашого навчального закладу з рахунком 40:37

Вітаємо переможців та призерів наших змагань! Бажаємо майбутніх перемог!